Sklep

W swojej twórczości rzeźbiarskiej łączy wiele technik plastycznych, które miesza tak, by odnaleźć nowe kierunki i pomysły, które mają odzwierciedlać symbolikę społeczeństwa konsumpcyjnego.

Salin wzoruje się na zwykłych przedmiotach, ale wyrywając je z kontekstu, zwraca uwagę na wykończenie i estetykę, które jako całość często przekazują nam krytyczną wiadomość dotyczącą naszego stylu życia.

Już w pierwszych latach życia udowadniała, że drzemie w niej niezwykły zmysł artystyczny. Géraldine Morin od początku swej kariery tworzyła rzeźby gipsowe (popiersia), rzeźby z brązu i obrazy.

Obecnie zafascynowana nurtem POP ART, tworzy kolorowe rzeźby oraz instalacje używając do tego różnorodnych materiałów, takie jak plastik, metal,  skóra , żywica epoksydowa i wiele innych. Geraldine od lat  współpracuje  z najlepszymi Galeriami Sztuki na Całym Świecie.

 

Fotograf, kamerzysta.  Jego bogate portfolio obejmuje różnorodne gatunki fotograficzne, takie jak moda, reklama, dziennikarstwo, pejzaże i akty.

Obecnie skupia się na utrwalaniu ulotnych chwil, chwilowych uczuć i wiecznego piękna nagiej formy.

Ukończyła Studium Plastyczne, Projektowanie Wnętrz oraz Kurs Tatuażu. Jej pasją od dziecka jest malarstwo, które zdominowało jej życie zawodowe. Prowadzi własną galerię oraz studio T.A.T.U. Ulubionym tematem jej prac jest człowiek, a w szczególności kobiety oraz ich emocje, które odzwierciedla na płótnie. Maluje własną techniką - przeważnie jest to akryl na płótnie, który gruntuje wcześniej specjalnym podkładem na bazie betonu, co nadaje dodatkowo jej obrazom charakteru. Jej dzieła w połączeniu z grubymi ramami idealnie odnajdują się w nowoczesnych wnętrzach. Nakładanie farby odbywa się nie tylko pędzlami, ale także szpachlami oraz rękoma.