ARTYŚCI

Erik Salin

erik-salin

W swojej twórczości rzeźbiarskiej łączy wiele technik plastycznych, które miesza tak, by odnaleźć nowe kierunki i pomysły, które mają odzwierciedlać symbolikę społeczeństwa konsumpcyjnego.

Salin wzoruje się na zwykłych przedmiotach, ale wyrywając je z kontekstu, zwraca uwagę na wykończenie i estetykę, które jako całość często przekazują nam krytyczną wiadomość dotyczącą naszego stylu życia.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geraldine Morin

geraldineJuż w pierwszych latach życia udowadniała, że drzemie w niej niezwykły zmysł artystyczny. Géraldine Morin od początku swej kariery tworzyła rzeźby gipsowe (popiersia), rzeźby z brązu i obrazy.

Obecnie zafascynowana nurtem POP ART, tworzy kolorowe rzeźby oraz instalacje używając do tego różnorodnych materiałów, takich jak: plastik, metal, skóra, żywica epoksydowa i wiele innych. Geraldine od lat współpracuje z najlepszymi Galeriami Sztuki na całym świecie.
 

 

 

 

 

 

 

 

Alfredo Omana Padron

alfredoFotograf, kamerzysta. Jego bogate portfolio obejmuje różnorodne gatunki fotograficzne, takie jak moda, reklama, dziennikarstwo, pejzaże i akty.

Obecnie skupia się na utrwalaniu ulotnych chwil, chwilowych uczuć i wiecznego piękna nagiej formy.